1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. incontempt
 2. incontempt
 3. incontempt
 4. incontempt
  Испрати

  CPU Rendering Benchmark

  [ATTACH]
  Мислење од: incontempt, 9 Март 2019 Во форумот: Overclock & Modding
 5. incontempt
 6. incontempt
 7. incontempt
 8. incontempt
 9. incontempt
 10. incontempt
 11. incontempt
 12. incontempt
  Одприлика е како 750ti, 2000 - 3000 ден.
  Мислење од: incontempt, 5 Јануари 2019 Во форумот: Продавам
 13. incontempt
  Купено од членот Marko1234.
  Мислење од: incontempt, 2 Јануари 2019 Во форумот: Купувам
 14. incontempt
  SATA
  Мислење од: incontempt, 30 Декември 2018 Во форумот: Купувам
 15. incontempt
 16. incontempt
  Продаден.
  Мислење од: incontempt, 29 Декември 2018 Во форумот: Продавам
 17. incontempt
 18. incontempt
  Резервиран.
  Мислење од: incontempt, 28 Декември 2018 Во форумот: Продавам
 19. incontempt
  Нова цена 800 ден.
  Мислење од: incontempt, 28 Декември 2018 Во форумот: Продавам
 20. incontempt