1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. loc geek
  Испрати

  шо се и зшо се

  ima li nekoj?
  Мислење од: loc geek, 30 Мај 2019 Во форумот: Off-topic теми
 2. loc geek
 3. loc geek
  Испрати

  Iphone 5s

  bump
  Мислење од: loc geek, 23 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 4. loc geek
 5. loc geek
 6. loc geek
 7. loc geek
  Испрати

  Kupuvam r-sim

  @Torte Mobile imash li?
  Мислење од: loc geek, 21 Јануари 2019 Во форумот: Купувам
 8. loc geek
  Испрати

  Kupuvam r-sim

  Bump
  Мислење од: loc geek, 20 Јануари 2019 Во форумот: Купувам
 9. loc geek
 10. loc geek
 11. loc geek
  Ima li nekoj za 7500 den utre da go dadam
  Мислење од: loc geek, 5 Август 2018 Во форумот: Продавам
 12. loc geek
 13. loc geek
 14. loc geek
 15. loc geek
 16. loc geek
  Испрати

  Kupuvam ekran za asus

  Ako se fakja ekranot ke go zemam
  Мислење од: loc geek, 3 Јули 2018 Во форумот: Купувам
 17. loc geek
  Испрати

  Kupuvam ekran za asus

  Nekoj?
  Мислење од: loc geek, 2 Јули 2018 Во форумот: Купувам
 18. loc geek
 19. loc geek
  Оригинал за у нинтендо
  Мислење од: loc geek, 27 Јануари 2018 Во форумот: Купувам
 20. loc geek