1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Krk198
 2. Krk198
 3. Krk198
 4. Krk198
 5. Krk198
 6. Krk198
 7. Krk198
 8. Krk198
 9. Krk198
  Испрати

  Mozilla Firefox

  Не помага. :(
  Мислење од: Krk198, 5 Мај 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 10. Krk198
 11. Krk198
 12. Krk198
 13. Krk198
 14. Krk198
 15. Krk198
  И кај мене исто.
  Мислење од: Krk198, 31 Март 2019 Во форумот: Vip/Blizoo
 16. Krk198
 17. Krk198
 18. Krk198
  ^ Dodged a bullet, a веќе се простив од неа.
  Мислење од: Krk198, 28 Март 2019 Во форумот: Oстанато
 19. Krk198
 20. Krk198