1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Вајкинг
 2. Вајкинг
 3. Вајкинг
  Испрати

  Intel Core i5 8500

  bump
  Мислење од: Вајкинг, 21 Јули 2019 во 00:05 Во форумот: Продавам
 4. Вајкинг
  8000 денари
  Мислење од: Вајкинг, 20 Јули 2019 во 16:42 Во форумот: Продавам
 5. Вајкинг
  bump
  Мислење од: Вајкинг, 20 Јули 2019 во 00:20 Во форумот: Продавам
 6. Вајкинг
  Матична 2к Процесор 4.5к
  Мислење од: Вајкинг, 17 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 7. Вајкинг
 8. Вајкинг
  Испрати

  i5 8600k

  up
  Мислење од: Вајкинг, 14 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 9. Вајкинг
  1600
  Мислење од: Вајкинг, 14 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 10. Вајкинг
 11. Вајкинг
  up
  Мислење од: Вајкинг, 12 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 12. Вајкинг
  Испрати

  i5 8600k

  up
  Мислење од: Вајкинг, 12 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 13. Вајкинг
 14. Вајкинг
  Испрати

  Intel Core i5 8500

  7500
  Мислење од: Вајкинг, 10 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 15. Вајкинг
  bump
  Мислење од: Вајкинг, 8 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 16. Вајкинг
  bump
  Мислење од: Вајкинг, 8 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 17. Вајкинг
  Испрати

  i5 8600k

  Up
  Мислење од: Вајкинг, 7 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 18. Вајкинг
  1000че макс..
  Мислење од: Вајкинг, 5 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 19. Вајкинг
  Испрати

  i5 8600k

  Bump
  Мислење од: Вајкинг, 5 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 20. Вајкинг
  Испрати

  Intel Core i5 8500

  8000
  Мислење од: Вајкинг, 5 Јули 2019 Во форумот: Продавам