1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. JunkieMKD
 2. JunkieMKD
  Испрати

  Мојот десктоп

  [img]
  Мислење од: JunkieMKD, 21 Јули 2019 во 14:55 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 3. JunkieMKD
  Испрати

  Ретро хардвер

  @krema [IMG]
  Мислење од: JunkieMKD, 21 Јули 2019 во 14:38 Во форумот: Oстанато
 4. JunkieMKD
 5. JunkieMKD
 6. JunkieMKD
 7. JunkieMKD
 8. JunkieMKD
 9. JunkieMKD
 10. JunkieMKD
 11. JunkieMKD
 12. JunkieMKD
 13. JunkieMKD
  Испрати

  Hello

  Добредојде и имај пријатен престој.
  Мислење од: JunkieMKD, 16 Јули 2019 во 21:48 Во форумот: Добродојдовте!
 14. JunkieMKD
  Испрати

  Ретро хардвер

  @krema Ти... добијаш
  Мислење од: JunkieMKD, 16 Јули 2019 во 18:26 Во форумот: Oстанато
 15. JunkieMKD
 16. JunkieMKD
 17. JunkieMKD
 18. JunkieMKD
 19. JunkieMKD
 20. JunkieMKD