1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. -={K-O-R-U-N}=-
 2. -={K-O-R-U-N}=-
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Избор на маус

  Razer DeathAdder Essential Ergonomic Thank me later.
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 14 Јули 2019 Во форумот: Oстанато
 4. -={K-O-R-U-N}=-
 5. -={K-O-R-U-N}=-
 6. -={K-O-R-U-N}=-
 7. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Raspberry Pi 4 Model B

  But can it run/play/stream Netflix?
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 24 Јуни 2019 Во форумот: ИТ Вести од светот
 8. -={K-O-R-U-N}=-
 9. -={K-O-R-U-N}=-
 10. -={K-O-R-U-N}=-
 11. -={K-O-R-U-N}=-
 12. -={K-O-R-U-N}=-
 13. -={K-O-R-U-N}=-
 14. -={K-O-R-U-N}=-
 15. -={K-O-R-U-N}=-
 16. -={K-O-R-U-N}=-
 17. -={K-O-R-U-N}=-
  [ATTACH]
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 12 Јуни 2019 Во форумот: Oстанато
 18. -={K-O-R-U-N}=-
 19. -={K-O-R-U-N}=-
 20. -={K-O-R-U-N}=-