1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. boksata
 2. boksata
 3. boksata
 4. boksata
 5. boksata
 6. boksata
  Испрати

  Купувам Note 8/9

  Kluc.
  Мислење од: boksata, 12 Април 2019 Во форумот: Купувам
 7. boksata
  kluc.
  Мислење од: boksata, 12 Април 2019 Во форумот: Купувам
 8. boksata
  kluc.
  Мислење од: boksata, 12 Април 2019 Во форумот: Продавам
 9. boksata
  Нова цена 48.000 Комплет 50.000
  Мислење од: boksata, 31 Март 2019 Во форумот: Продавам
 10. boksata
  Bump
  Мислење од: boksata, 30 Март 2019 Во форумот: Продавам
 11. boksata
  Bump
  Мислење од: boksata, 25 Март 2019 Во форумот: Продавам
 12. boksata
  Tacoma на Humbe
  Мислење од: boksata, 22 Март 2019 Во форумот: Игри
 13. boksata
  Испрати

  Bottleneck Calculator

  [ATTACH]
  Мислење од: boksata, 19 Март 2019 Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори
 14. boksata
 15. boksata
  Испрати

  Купувам Note 8/9

  bump
  Мислење од: boksata, 15 Март 2019 Во форумот: Купувам
 16. boksata
  Испрати

  Купувам Note 8/9

  Едит: може и s8 s9 plus или iPhone 7+/8+
  Мислење од: boksata, 10 Март 2019 Во форумот: Купувам
 17. boksata
 18. boksata
  Kodi или popcorn за htpc?
  Мислење од: boksata, 9 Март 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 19. boksata
  Купувам Ноте 8 или 9, зачувани. Понуди во пп.
  Тема од: boksata, 8 Март 2019, 3 одговори, Во форумот: Купувам
 20. boksata