1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. SiPy`
 2. SiPy`
 3. SiPy`
 4. SiPy`
 5. SiPy`
  Ап
  Мислење од: SiPy`, 20 Јули 2019 во 08:11 Во форумот: Продавам
 6. SiPy`
  Испрати

  DDR4 8GB 2666mhz CL13

  Нова цена - 9.000 денари
  Мислење од: SiPy`, 20 Јули 2019 во 08:10 Во форумот: Продавам
 7. SiPy`
 8. SiPy`
  Обнова
  Мислење од: SiPy`, 18 Јули 2019 во 08:17 Во форумот: Продавам
 9. SiPy`
  Испрати

  DDR4 8GB 2666mhz CL13

  Обнова
  Мислење од: SiPy`, 18 Јули 2019 во 08:17 Во форумот: Продавам
 10. SiPy`
  Испрати

  Плоча за r5 3600

  Увек.
  Мислење од: SiPy`, 17 Јули 2019 во 14:19 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 11. SiPy`
 12. SiPy`
  Испрати

  Intel vs AMD

  Увек.
  Мислење од: SiPy`, 16 Јули 2019 во 19:30 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 13. SiPy`
  Испрати

  Intel vs AMD

  Никако АМД, само Интел.
  Мислење од: SiPy`, 16 Јули 2019 во 17:17 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 14. SiPy`
  Испрати

  Intel vs AMD

  [MEDIA]
  Мислење од: SiPy`, 16 Јули 2019 во 15:18 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 15. SiPy`
 16. SiPy`
 17. SiPy`
 18. SiPy`
  Испрати

  Intel vs AMD

  Увек.
  Мислење од: SiPy`, 16 Јули 2019 во 10:10 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 19. SiPy`
 20. SiPy`