1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. FLEGMA
  Испрати

  ASUS B250H bios downgrade

  Стави Intel MEI драјвери?
  Мислење од: FLEGMA, 21 Јули 2019 во 22:56 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. FLEGMA
 3. FLEGMA
 4. FLEGMA
 5. FLEGMA
 6. FLEGMA
 7. FLEGMA
 8. FLEGMA
 9. FLEGMA
 10. FLEGMA
 11. FLEGMA
 12. FLEGMA
  Испрати

  Избор на маус

  На форумов се продава MX Master 2S
  Мислење од: FLEGMA, 14 Јули 2019 Во форумот: Oстанато
 13. FLEGMA
 14. FLEGMA
 15. FLEGMA
  Купено од @Sephiroth Може клуч!
  Мислење од: FLEGMA, 12 Јули 2019 Во форумот: Купувам
 16. FLEGMA
 17. FLEGMA
 18. FLEGMA
 19. FLEGMA
 20. FLEGMA