1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mihovkris
 2. mihovkris
 3. mihovkris
 4. mihovkris
  Испрати

  Aliexpress

  Отвори dispute на али и стави видео како доказ.
  Мислење од: mihovkris, 19 Јули 2019 во 13:09 Во форумот: Генерална дискусија
 5. mihovkris
  . [ATTACH]
  Мислење од: mihovkris, 19 Јули 2019 во 01:04 Во форумот: Продавам
 6. mihovkris
  [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 17 Јули 2019 во 23:37 Во форумот: Продавам
 7. mihovkris
 8. mihovkris
  Испрати

  Torrent Invites Giveaway

  Е ајде де :D
  Мислење од: mihovkris, 16 Јули 2019 во 00:11 Во форумот: Останато
 9. mihovkris
 10. mihovkris
 11. mihovkris
 12. mihovkris
 13. mihovkris
 14. mihovkris
 15. mihovkris
 16. mihovkris
  Испрати

  Igra torrent virus

  [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 10 Јули 2019 Во форумот: Компјутерска безбедност
 17. mihovkris
  Испрати

  Мојот десктоп

  Same old same old [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 10 Јули 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 18. mihovkris
  [IMG]
  Мислење од: mihovkris, 8 Јули 2019 Во форумот: Off-topic теми
 19. mihovkris
 20. mihovkris