1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Minotaur
 2. Minotaur
  Испрати

  SIM проблем

  Samsung galaxy S4 (i9505) модел
  Мислење од: Minotaur, 16 Јуни 2019 Во форумот: Преостанати мобилни уреди
 3. Minotaur
 4. Minotaur
 5. Minotaur
 6. Minotaur
 7. Minotaur
 8. Minotaur
 9. Minotaur
 10. Minotaur
 11. Minotaur
 12. Minotaur
 13. Minotaur
 14. Minotaur
 15. Minotaur
 16. Minotaur
 17. Minotaur
 18. Minotaur
 19. Minotaur
  Испрати

  Windows Проблем

  Од екстерен CD-ROM го инсталирам Windows-ot :)
  Мислење од: Minotaur, 13 Септември 2017 Во форумот: Microsoft Windows
 20. Minotaur