1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Comand
  Испрати

  Лаптоп до 30к

  боље од пластикара
  Мислење од: Comand, 20 Септември 2016 Во форумот: Преносни компјутери и таблети
 2. Comand