1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. HonGCheN
  Испрати

  Мојот десктоп

  [IMG]
  Мислење од: HonGCheN, 14 Февруари 2015 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 2. HonGCheN
 3. HonGCheN
 4. HonGCheN
  Анхоч беше тој што оперираше
  Мислење од: HonGCheN, 13 Февруари 2015 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 5. HonGCheN
 6. HonGCheN
 7. HonGCheN
 8. HonGCheN
  Da namestena.
  Мислење од: HonGCheN, 5 Февруари 2015 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 9. HonGCheN
 10. HonGCheN
 11. HonGCheN
 12. HonGCheN
 13. HonGCheN
 14. HonGCheN
  Пробав со 30/30/30 но без успех.
  Мислење од: HonGCheN, 5 Февруари 2015 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 15. HonGCheN
 16. HonGCheN
 17. HonGCheN
 18. HonGCheN
 19. HonGCheN
 20. HonGCheN