1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. igor_xxxx
 2. igor_xxxx
  Испрати

  Raspberry Pi 4 Model B

  Ќе те чекам да кажеш :)
  Мислење од: igor_xxxx, 24 Јуни 2019 Во форумот: ИТ Вести од светот
 3. igor_xxxx
 4. igor_xxxx
 5. igor_xxxx
 6. igor_xxxx
 7. igor_xxxx
 8. igor_xxxx
 9. igor_xxxx
 10. igor_xxxx
 11. igor_xxxx
  [IMG]
  Мислење од: igor_xxxx, 25 Април 2019 Во форумот: Oстанато
 12. igor_xxxx
 13. igor_xxxx
 14. igor_xxxx
 15. igor_xxxx
 16. igor_xxxx
 17. igor_xxxx
 18. igor_xxxx
 19. igor_xxxx
 20. igor_xxxx