1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. barneymk
 2. barneymk
 3. barneymk
  Испрати

  Купувам PSU

  клуч Sent from my SM-J530F using Tapatalk
  Мислење од: barneymk, 10 Мај 2019 Во форумот: Купувам
 4. barneymk
  ете
  Мислење од: barneymk, 10 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 5. barneymk
 6. barneymk
 7. barneymk
 8. barneymk
  битно ми е да ја врти рх570 без проблем, понуди ПП
  Тема од: barneymk, 9 Мај 2019, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 9. barneymk
 10. barneymk
 11. barneymk
 12. barneymk
  бамп, понуди во ПП.
  Мислење од: barneymk, 27 Април 2019 Во форумот: Продавам
 13. barneymk
  бумп.
  Мислење од: barneymk, 22 Април 2019 Во форумот: Продавам
 14. barneymk
 15. barneymk
 16. barneymk
 17. barneymk
  Испрати

  Bottleneck Calculator

  [ATTACH] :(
  Мислење од: barneymk, 21 Февруари 2019 Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори
 18. barneymk
 19. barneymk
 20. barneymk