1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. draganamon
  OK
  Мислење од: draganamon, 3 Јули 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 2. draganamon
 3. draganamon
  @skopje_mkd најде switch ? И јас барам.
  Мислење од: draganamon, 25 Јуни 2019 Во форумот: Oстанато
 4. draganamon
 5. draganamon
 6. draganamon
 7. draganamon
 8. draganamon
 9. draganamon
 10. draganamon
 11. draganamon
 12. draganamon
 13. draganamon
 14. draganamon
 15. draganamon
 16. draganamon
 17. draganamon
 18. draganamon
 19. draganamon
  49. @draganamon
  Мислење од: draganamon, 18 oктомври 2018 Во форумот: Oстанато
 20. draganamon