1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. psy-galactic
 2. psy-galactic
 3. psy-galactic
 4. psy-galactic
 5. psy-galactic
  Испрати

  VDSL @Телеком МК

  Еве документ од Телеком за VDSL интернет :)
  Мислење од: psy-galactic, 11 ноември 2017 Во форумот: Телеком
 6. psy-galactic
 7. psy-galactic
 8. psy-galactic
 9. psy-galactic