1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. stars
  ASUS 1080Ti 11GB,I7-8700k,
  Мислење од: stars, 3 Септември 2018 Во форумот: Конфигурации
 2. stars
 3. stars
 4. stars
 5. stars
  ne ne ispusteno ;K; i7 8700...poz
  Мислење од: stars, 24 Јули 2018 Во форумот: Oстанато
 6. stars