1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. DelphiUser
 2. DelphiUser
 3. DelphiUser
 4. DelphiUser
  Испрати

  Intel vs AMD

  [ATTACH]
  Мислење од: DelphiUser, 15 Јули 2019 во 14:08 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 5. DelphiUser
 6. DelphiUser
  Испрати

  Ryzen gen3

  Која плоча ја зеде со 2600?
  Мислење од: DelphiUser, 12 Јули 2019 во 14:30 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 7. DelphiUser
 8. DelphiUser
  Ова е дно дна ако е вистина.
  Мислење од: DelphiUser, 11 Јули 2019 во 12:17 Во форумот: Сетек
 9. DelphiUser
 10. DelphiUser
 11. DelphiUser
 12. DelphiUser
 13. DelphiUser
 14. DelphiUser
 15. DelphiUser
 16. DelphiUser
 17. DelphiUser
 18. DelphiUser
 19. DelphiUser
 20. DelphiUser