1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. smiljo
  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
  Мислење од: smiljo, 15 Јануари 2019 Во форумот: Компјутерска безбедност
 2. smiljo
 3. smiljo
 4. smiljo
 5. smiljo
 6. smiljo
  Go imam simnato od tamu no trial e,full verzija??
  Мислење од: smiljo, 11 Март 2015 Во форумот: Delphi // Kylix // Object Pascal
 7. smiljo
 8. smiljo
 9. smiljo
 10. smiljo
 11. smiljo
 12. smiljo