1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. ChemicalAngel
 2. ChemicalAngel
 3. ChemicalAngel
 4. ChemicalAngel
 5. ChemicalAngel
 6. ChemicalAngel
 7. ChemicalAngel
 8. ChemicalAngel
  Испрати

  Intel vs AMD

  Challenge: Crysis on 4K
  Мислење од: ChemicalAngel, 10 Јуни 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 9. ChemicalAngel
 10. ChemicalAngel
 11. ChemicalAngel
 12. ChemicalAngel
 13. ChemicalAngel
 14. ChemicalAngel
 15. ChemicalAngel
 16. ChemicalAngel
 17. ChemicalAngel
 18. ChemicalAngel
 19. ChemicalAngel
 20. ChemicalAngel