1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. dashbog
 2. dashbog
 3. dashbog
 4. dashbog
 5. dashbog
 6. dashbog
 7. dashbog
 8. dashbog
 9. dashbog
  Испрати

  Intel vs AMD

  Тоше ти ли си??
  Мислење од: dashbog, 2 Јуни 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 10. dashbog
  Не знам кои модели ќе бидат.
  Мислење од: dashbog, 13 Мај 2019 Во форумот: Wi-Fi
 11. dashbog
 12. dashbog
 13. dashbog
 14. dashbog
 15. dashbog
 16. dashbog
 17. dashbog
 18. dashbog
 19. dashbog
  Испрати

  Прво бутирање

  А да го провериш мониторот ??
  Мислење од: dashbog, 8 Мај 2019 Во форумот: Конфигурации
 20. dashbog
  username: root password: admin
  Мислење од: dashbog, 28 Април 2019 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN