1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. borcep
 2. borcep
 3. borcep
 4. borcep
 5. borcep
  Испрати

  УПС

  Прочитај го упатството за упс-от.
  Мислење од: borcep, 10 Јуни 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 6. borcep
 7. borcep
 8. borcep
 9. borcep
  Испрати

  Data Roaming

  Претпоставував. Благодарам.
  Мислење од: borcep, 7 Јуни 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 10. borcep
 11. borcep
  Клуч.
  Мислење од: borcep, 5 Јуни 2019 Во форумот: Продавам
 12. borcep
 13. borcep
 14. borcep
 15. borcep
 16. borcep
 17. borcep
  Обнова.
  Мислење од: borcep, 30 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 18. borcep
 19. borcep
 20. borcep
  Не треба IQ.
  Мислење од: borcep, 22 Мај 2019 Во форумот: Off-topic теми