1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Banjifiko
 2. Banjifiko
 3. Banjifiko
 4. Banjifiko
 5. Banjifiko
 6. Banjifiko
 7. Banjifiko
 8. Banjifiko
 9. Banjifiko
  Markus-от е 160 евра во ИКЕА србија
  Мислење од: Banjifiko, 12 Јуни 2019 во 15:38 Во форумот: Oстанато
 10. Banjifiko
 11. Banjifiko
  Или А1 за 6К
  Мислење од: Banjifiko, 10 Јуни 2019 Во форумот: Купувам
 12. Banjifiko
 13. Banjifiko
 14. Banjifiko
 15. Banjifiko
 16. Banjifiko
 17. Banjifiko
 18. Banjifiko
  CITY COCO
  Мислење од: Banjifiko, 5 Јуни 2019 Во форумот: Oстанато
 19. Banjifiko
 20. Banjifiko
  Испрати

  Ретро хардвер

  PLC Communication Card со RS232 порт
  Мислење од: Banjifiko, 27 Мај 2019 Во форумот: Oстанато