1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. StefAngel
  Освеж 8500
  Мислење од: StefAngel, 17 Јуни 2019 во 23:45 Во форумот: Продавам
 2. StefAngel
 3. StefAngel
 4. StefAngel
  Ramot e G-Skill Sniper X 3000 cl 16
  Мислење од: StefAngel, 16 Јуни 2019 во 20:01 Во форумот: Продавам
 5. StefAngel
  bump
  Мислење од: StefAngel, 14 Јуни 2019 во 19:54 Во форумот: Купувам
 6. StefAngel
 7. StefAngel
  Останати уште 2х1060 3гб цена 6500
  Мислење од: StefAngel, 12 Јуни 2019 во 16:23 Во форумот: Продавам
 8. StefAngel
 9. StefAngel
 10. StefAngel
 11. StefAngel
 12. StefAngel
 13. StefAngel
 14. StefAngel
 15. StefAngel
 16. StefAngel
  Испрати

  Intel vs AMD

  RIP 9900K
  Мислење од: StefAngel, 11 Јуни 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 17. StefAngel
  Продадено клуч.
  Мислење од: StefAngel, 8 Јуни 2019 Во форумот: Продавам
 18. StefAngel
 19. StefAngel
 20. StefAngel