1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Avid
 2. Avid
 3. Avid
 4. Avid
  И мене сега ми се појави тоа.
  Мислење од: Avid, 16 Јуни 2019 во 13:14 Во форумот: Генерална дискусија
 5. Avid
 6. Avid
 7. Avid
 8. Avid
  Фаталити, другар...
  Мислење од: Avid, 12 Јуни 2019 во 21:17 Во форумот: Гејминг општество
 9. Avid
 10. Avid
 11. Avid
 12. Avid
 13. Avid
 14. Avid
 15. Avid
 16. Avid
  [img]
  Мислење од: Avid, 8 Јуни 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 17. Avid
 18. Avid
 19. Avid
  За xp има ли?
  Мислење од: Avid, 6 Јуни 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 20. Avid