1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Astro
 2. Astro
 3. Astro
 4. Astro
 5. Astro
  Испрати

  Intel vs AMD

  Са пари?
  Мислење од: Astro, 16 Јуни 2019 во 11:52 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 6. Astro
 7. Astro
  Бамп, 13.000
  Мислење од: Astro, 15 Јуни 2019 во 16:35 Во форумот: Продавам
 8. Astro
 9. Astro
 10. Astro
 11. Astro
 12. Astro
  Испрати

  Intel vs AMD

  Од 1.6 волти се умира
  Мислење од: Astro, 13 Јуни 2019 во 18:28 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 13. Astro
 14. Astro
 15. Astro
 16. Astro
 17. Astro
 18. Astro
 19. Astro
 20. Astro