1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. gOJDO
 2. gOJDO
 3. gOJDO
 4. gOJDO
 5. gOJDO
 6. gOJDO
  99.9% и 102%
  Мислење од: gOJDO, 16 Јуни 2019 во 07:50 Во форумот: Генерална дискусија
 7. gOJDO
 8. gOJDO
 9. gOJDO
 10. gOJDO
 11. gOJDO
 12. gOJDO
 13. gOJDO
  Испрати

  Intel vs AMD

  [MEDIA] View: https://youtu.be/Y9tCozsBzwI
  Мислење од: gOJDO, 13 Јуни 2019 во 19:43 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 14. gOJDO
 15. gOJDO
 16. gOJDO
  резервирано под 4)
  Мислење од: gOJDO, 13 Јуни 2019 во 17:28 Во форумот: Продавам
 17. gOJDO
 18. gOJDO
 19. gOJDO
 20. gOJDO