1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. krema
  Со лесно нека е.
  Мислење од: krema, 16 Јуни 2019 во 01:55 Во форумот: Генерална дискусија
 2. krema
 3. krema
 4. krema
 5. krema
 6. krema
 7. krema
 8. krema
  На пластичарска ќе најдеш.
  Мислење од: krema, 13 Јуни 2019 во 16:34 Во форумот: Off-topic теми
 9. krema
  Low level format.
  Мислење од: krema, 13 Јуни 2019 во 14:29 Во форумот: Oстанато
 10. krema
  Можеш.
  Мислење од: krema, 13 Јуни 2019 во 13:57 Во форумот: Oстанато
 11. krema
 12. krema
 13. krema
 14. krema
 15. krema
 16. krema
  Испрати

  УПС

  Па тоа му е и намената.
  Мислење од: krema, 10 Јуни 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 17. krema
 18. krema
 19. krema
 20. krema