1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. lamja
  Испрати

  Iphone 5s Vs Note 3 N9005

  ne mi se veruva sto prasanje si postavil, ama ti si znaes
  Мислење од: lamja, 2 Април 2015 Во форумот: Мобилни телефони
 2. lamja
 3. lamja
 4. lamja
 5. lamja
  Испрати

  Android One

  Necromancer, reklamava ne vredi 50 denari
  Мислење од: lamja, 15 Септември 2014 Во форумот: Мобилни телефони
 6. lamja
  Испрати

  Iphone 6

  Abe hejtercinja temata e za iphone 6 ne za sve drugo osven ajfon 6
  Мислење од: lamja, 11 Септември 2014 Во форумот: Мобилни телефони
 7. lamja
 8. lamja
 9. lamja
  [IMG]
  Мислење од: lamja, 22 Мај 2014 Во форумот: Интернет провајдери
 10. lamja
  [IMG]
  Мислење од: lamja, 22 Мај 2014 Во форумот: Интернет провајдери
 11. lamja
  hahah nisto nema spas za tebe :) nemas sreka :D
  Мислење од: lamja, 13 Март 2014 Во форумот: Игри
 12. lamja
 13. lamja
  skart htc
  Мислење од: lamja, 21 Февруари 2014 Во форумот: Мобилни телефони
 14. lamja
  aj zdravje moze drugata godina gta 6 za pc :)))
  Мислење од: lamja, 24 Јануари 2014 Во форумот: Игри
 15. lamja
 16. lamja
  druze jas imam vakov i sum prezadovolen opasen ruter
  Мислење од: lamja, 9 Јануари 2014 Во форумот: Wi-Fi
 17. lamja
 18. lamja
 19. lamja
  Dobredojde clenu od ponezniot pol :P
  Мислење од: lamja, 22 ноември 2013 Во форумот: Добродојдовте!
 20. lamja