1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mario.Bog
  2900 денари
  Мислење од: Mario.Bog, 23 Мај 2019 во 23:10 Во форумот: Продавам
 2. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 23 Мај 2019 во 15:14 Во форумот: Продавам
 3. Mario.Bog
  CPU резервиран
  Мислење од: Mario.Bog, 23 Мај 2019 во 11:03 Во форумот: Продавам
 4. Mario.Bog
  MB и RAM резервирани :)
  Мислење од: Mario.Bog, 22 Мај 2019 во 21:46 Во форумот: Продавам
 5. Mario.Bog
 6. Mario.Bog
 7. Mario.Bog
 8. Mario.Bog
  Bump
  Мислење од: Mario.Bog, 21 Мај 2019 во 09:04 Во форумот: Продавам
 9. Mario.Bog
  Bump
  Мислење од: Mario.Bog, 21 Мај 2019 во 09:04 Во форумот: Продавам
 10. Mario.Bog
 11. Mario.Bog
 12. Mario.Bog
  Клуч , продадени
  Мислење од: Mario.Bog, 14 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 13. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 12 Мај 2019 Во форумот: Купувам
 14. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 12 Мај 2019 Во форумот: Купувам
 15. Mario.Bog
  Клуч
  Мислење од: Mario.Bog, 12 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 16. Mario.Bog
 17. Mario.Bog
  Bump
  Мислење од: Mario.Bog, 10 Мај 2019 Во форумот: Продавам
 18. Mario.Bog
 19. Mario.Bog
 20. Mario.Bog
  Може и некој phenom X2/X4 или Athlon X3
  Мислење од: Mario.Bog, 8 Мај 2019 Во форумот: Купувам