1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. champagnepepe
  Испрати

  GTX470+Liquid cooling

  Waterblock-ot ne mozhe da se koristi na drugi kartichki....
  Мислење од: champagnepepe, 10 Јули 2020 во 01:15 Во форумот: Продавам
 2. champagnepepe
 3. champagnepepe
  7k
  Мислење од: champagnepepe, 9 Јули 2020 во 13:11 Во форумот: Продавам
 4. champagnepepe
 5. champagnepepe
 6. champagnepepe
  Up
  Мислење од: champagnepepe, 4 Јули 2020 Во форумот: Продавам
 7. champagnepepe
 8. champagnepepe
 9. champagnepepe
 10. champagnepepe
 11. champagnepepe
  Up
  Мислење од: champagnepepe, 24 Јуни 2020 Во форумот: Продавам
 12. champagnepepe
  [IMG] UP+ Слика од сонито
  Мислење од: champagnepepe, 23 Јуни 2020 Во форумот: Продавам
 13. champagnepepe
 14. champagnepepe
 15. champagnepepe
 16. champagnepepe
  Up!
  Мислење од: champagnepepe, 14 Јуни 2020 Во форумот: Продавам
 17. champagnepepe
 18. champagnepepe
 19. champagnepepe
 20. champagnepepe