1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Sea_Wolf
 2. Sea_Wolf
 3. Sea_Wolf
  Испрати

  Ми треба ова

  за cafeworld најдов бот. Имаш искуство со Autoit ?
  Мислење од: Sea_Wolf, 23 Декември 2009 Во форумот: Вработување
 4. Sea_Wolf
 5. Sea_Wolf
 6. Sea_Wolf
 7. Sea_Wolf
 8. Sea_Wolf
 9. Sea_Wolf
 10. Sea_Wolf
 11. Sea_Wolf
 12. Sea_Wolf
 13. Sea_Wolf
 14. Sea_Wolf
 15. Sea_Wolf
 16. Sea_Wolf
 17. Sea_Wolf
  Холи Шиттт :isplashen:
  Мислење од: Sea_Wolf, 30 Април 2009 Во форумот: Oстанато
 18. Sea_Wolf
 19. Sea_Wolf
 20. Sea_Wolf