1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. boge_k
  FN+F11
  Мислење од: boge_k, 4 Мај 2014 Во форумот: Microsoft Windows
 2. boge_k
  Испрати

  HTC ONE NeverLock?

  *#7465625#
  Мислење од: boge_k, 15 Февруари 2014 Во форумот: Мобилни телефони
 3. boge_k
  Bravo za Kiril samo sto slusnav na CityRadio kaj Caci
  Мислење од: boge_k, 14 Јануари 2014 Во форумот: Off-topic теми
 4. boge_k
 5. boge_k
  Arf za domakinstvo
  Мислење од: boge_k, 27 oктомври 2013 Во форумот: Off-topic теми
 6. boge_k
 7. boge_k
 8. boge_k
  Испрати

  Crysis 3 Beta

  Да само мултиплеер е
  Мислење од: boge_k, 29 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 9. boge_k
  Испрати

  Crysis 3 Beta

  Probano top e :)
  Мислење од: boge_k, 29 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 10. boge_k
  Испрати

  Crysis 3 Beta

  Multiplayer e :), ke vidime utre
  Мислење од: boge_k, 28 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 11. boge_k
 12. boge_k
 13. boge_k
 14. boge_k
 15. boge_k
 16. boge_k
 17. boge_k
 18. boge_k
 19. boge_k
 20. boge_k