1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. sdarko
 2. sdarko
  Ич!
  Мислење од: sdarko, 23 Март 2011 Во форумот: Интернет Маркетинг
 3. sdarko
 4. sdarko
  Испрати

  b-c==a

  d++ е исто што d=d+1 така да тебе би ти требало d+=d
  Мислење од: sdarko, 21 Февруари 2011 Во форумот: C // C++
 5. sdarko
 6. sdarko
 7. sdarko
 8. sdarko
 9. sdarko
 10. sdarko
 11. sdarko
 12. sdarko
 13. sdarko
 14. sdarko
 15. sdarko
 16. sdarko
 17. sdarko
 18. sdarko
 19. sdarko
 20. sdarko