1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Supporter
 2. Supporter
  iPhone 4 [IMG]
  Мислење од: Supporter, 2 Август 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 3. Supporter
 4. Supporter
 5. Supporter
  Испрати

  Pomos okolu Joomla

  Joom!Fish ќе ти сврши работа
  Мислење од: Supporter, 26 Јули 2011 Во форумот: HTML, CSS, JavaScript, XML базирани
 6. Supporter
  Испрати

  Мојот десктоп

  1920 x 1080.
  Мислење од: Supporter, 16 Јули 2011 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 7. Supporter
  Испрати

  Мојот десктоп

  Simply Xp [IMG]
  Мислење од: Supporter, 16 Јули 2011 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 8. Supporter
  Испрати

  Фишинг

  Преку СМС?!
  Мислење од: Supporter, 13 Мај 2011 Во форумот: Останато
 9. Supporter
 10. Supporter
 11. Supporter
 12. Supporter
 13. Supporter
 14. Supporter
  Еве ти. :)
  Мислење од: Supporter, 22 Април 2011 Во форумот: Драјвери
 15. Supporter
 16. Supporter
 17. Supporter
 18. Supporter
  Испрати

  Здраво

  Welcome man.! :)
  Мислење од: Supporter, 15 Април 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 19. Supporter
 20. Supporter