1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. S
 2. S
 3. S
 4. S
 5. S
 6. S
 7. S
 8. S
  Мислење на профил

  i love your work man!

  i love your work man!
  Пост на профил од S за LiquidWorm, 30 Мај 2011
 9. S
 10. S
  Tnx... prevedeno.
  Мислење од: S, 23 Мај 2011 Во форумот: Ваши сугестии / забелешки / проблеми
 11. S
 12. S
 13. S
 14. S
 15. S
  Jah!
  Мислење од: S, 21 Јануари 2011 Во форумот: Ваши сугестии / забелешки / проблеми
 16. S
  Dobredojde... Se gledame naokolu :)
  Мислење од: S, 21 Јануари 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 17. S
  ne e tachno! :)
  Мислење од: S, 21 Јануари 2011 Во форумот: Ваши сугестии / забелешки / проблеми
 18. S
  smeni vo: gnome-terminal -x bash -e "echo TESTING2; read"
  Мислење од: S, 8 oктомври 2010 Во форумот: GNU/Linux
 19. S
  Испрати

  Metasploit Pentesting

  prati go ako sakash da go hostirame permanentno :)
  Мислење од: S, 6 oктомври 2010 Во форумот: Генерална дискусија
 20. S