1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. goran^
 2. goran^
 3. goran^
 4. goran^
 5. goran^
 6. goran^
 7. goran^
 8. goran^
  Тема

  goran^

  Здраво на сите и отворен за соработка со сите.
  Тема од: goran^, 8 Април 2007, 6 одговори, Во форумот: Добродојдовте!