1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. vik
  како мислиш го кој број? не те сваќам.
  Мислење од: vik, 26 Февруари 2011 Во форумот: C // C++
 2. vik
 3. vik
 4. vik
  Испрати

  Секс со Kinect

  [IMG]
  Мислење од: vik, 20 Декември 2010 Во форумот: Конзоли
 5. vik
 6. vik
 7. vik
 8. vik
 9. vik
 10. vik
 11. vik
 12. vik
 13. vik
  Испрати

  C C++ едитор

  Eclipse пробај за Java-та.
  Мислење од: vik, 10 Јули 2010 Во форумот: C // C++
 14. vik
  Red Hot Chili Peppers - Otherside
  Мислење од: vik, 3 Јули 2010 Во форумот: Off-topic теми
 15. vik
 16. vik
 17. vik
 18. vik
 19. vik
 20. vik