1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. architect
 2. architect
 3. architect
 4. architect
  [ATTACH]
  Мислење од: architect, 13 Јуни 2020 Во форумот: Игри
 5. architect
 6. architect
 7. architect
  Испрати

  Т-Home оптика

  верувај, ќе се заебеш и тоа јако !!!!
  Мислење од: architect, 11 Јуни 2020 Во форумот: Телеком
 8. architect
 9. architect
 10. architect
 11. architect
 12. architect
 13. architect
 14. architect
  [IMG]
  Мислење од: architect, 1 Јуни 2020 Во форумот: Oстанато
 15. architect
 16. architect
  Испрати

  Laptop.mk

  [ATTACH]
  Мислење од: architect, 20 Мај 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 17. architect
 18. architect
  Испрати

  Bottleneck

  https://pc-builds.com/calculator/
  Мислење од: architect, 17 Мај 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 19. architect
 20. architect
  Испрати

  Мојот десктоп

  [ATTACH]
  Мислење од: architect, 2 Мај 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија