1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Nenad.K
 2. Nenad.K
 3. Nenad.K
 4. Nenad.K
 5. Nenad.K
  Испрати

  Мала помош

  Не само ме интересираше
  Мислење од: Nenad.K, 3 Август 2012 Во форумот: Oстанато
 6. Nenad.K
  Испрати

  Мала помош

  [IMG] Ae vidi dali se vo red
  Мислење од: Nenad.K, 3 Август 2012 Во форумот: Oстанато
 7. Nenad.K
 8. Nenad.K
 9. Nenad.K
  Испрати

  Мала помош

  [IMG]Eve
  Мислење од: Nenad.K, 3 Август 2012 Во форумот: Oстанато
 10. Nenad.K
 11. Nenad.K
 12. Nenad.K
 13. Nenad.K
 14. Nenad.K
 15. Nenad.K
 16. Nenad.K
 17. Nenad.K
 18. Nenad.K
 19. Nenad.K
  Jas sea iam Speedport W503v dali moze da go smenam za thomson ?????
  Мислење од: Nenad.K, 18 Јуни 2012 Во форумот: Oстанато
 20. Nenad.K
  OK fala :)
  Мислење од: Nenad.K, 17 Јуни 2012 Во форумот: Oстанато