1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. zak1711
 2. zak1711
 3. zak1711
  Metro Exodus
  Мислење од: zak1711, 21 Мај 2019 Во форумот: Игри
 4. zak1711
 5. zak1711
  Испрати

  Која е играва?

  Far Cry 5
  Мислење од: zak1711, 14 Февруари 2019 Во форумот: Игри
 6. zak1711
  Испрати

  Fortnite

  со q9550(stock), radeon 7970 и 4 гига рам едвај иде
  Мислење од: zak1711, 9 Јануари 2019 Во форумот: Игри
 7. zak1711
 8. zak1711
 9. zak1711
 10. zak1711
  Испрати

  BeamNG.drive

  има ли негде линк да се спушти Beam NG би сакал да ја пробам
  Мислење од: zak1711, 14 ноември 2018 Во форумот: Игри
 11. zak1711
 12. zak1711
 13. zak1711
 14. zak1711
 15. zak1711
 16. zak1711