1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. boris.edr
  Испрати

  MKD NET

  ali preku koja programa da go otvoram.?
  Мислење од: boris.edr, 16 Септември 2008 Во форумот: Останато
 2. boris.edr
  Тема

  MKD NET

  Znaci slegnav od internet template i go kaciv na mkd.net. I sea kako da vmetnuvam tekst, sliki...
  Тема од: boris.edr, 16 Септември 2008, 6 одговори, Во форумот: Останато
 3. boris.edr
  Тема

  joomla mkd jazik

  zdravo! ako moze nekoj da dade link za download na mkd joomla jazik:zbunet3:
  Тема од: boris.edr, 5 Септември 2008, 1 одговори, Во форумот: Останато
 4. boris.edr
 5. boris.edr
 6. boris.edr
 7. boris.edr
 8. boris.edr
  ova e nesto so kodovi dr nesto ima li:D
  Мислење од: boris.edr, 17 Јули 2008 Во форумот: Останато
 9. boris.edr
 10. boris.edr
 11. boris.edr
  osven ova dr ima li
  Мислење од: boris.edr, 15 Јули 2008 Во форумот: Останато
 12. boris.edr
  on.net.mk :D
  Мислење од: boris.edr, 15 Јули 2008 Во форумот: Генерална дискусија
 13. boris.edr
  Дали biz е бесплатен како tk...
  Тема од: boris.edr, 15 Јули 2008, 9 одговори, Во форумот: Останато
 14. boris.edr
 15. boris.edr
 16. boris.edr
 17. boris.edr
  Испрати

  Околу мсн...

  za email adresata
  Мислење од: boris.edr, 4 Јули 2008 Во форумот: Останато
 18. boris.edr
  Може ли да се смени името на мсн то
  Тема од: boris.edr, 4 Јули 2008, 10 одговори, Во форумот: Останато
 19. boris.edr
  Испрати

  Мојот десктоп

  [IMG]
  Мислење од: boris.edr, 1 Јули 2008 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 20. boris.edr