1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mo3oK4e
 2. Mo3oK4e
 3. Mo3oK4e
 4. Mo3oK4e
 5. Mo3oK4e
 6. Mo3oK4e
 7. Mo3oK4e
 8. Mo3oK4e
 9. Mo3oK4e
 10. Mo3oK4e
  Испрати

  AP na dd-wrt

  Како преку кабел да го средам. Ве молам за помош.
  Мислење од: Mo3oK4e, 25 Февруари 2015 Во форумот: Wi-Fi
 11. Mo3oK4e
 12. Mo3oK4e
 13. Mo3oK4e
 14. Mo3oK4e
 15. Mo3oK4e
 16. Mo3oK4e
 17. Mo3oK4e
 18. Mo3oK4e
  Не дава преку PC Companion.
  Мислење од: Mo3oK4e, 16 Јули 2014 Во форумот: Софтвер за мобилни уреди
 19. Mo3oK4e
 20. Mo3oK4e