1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. TheDarkHacker
 2. TheDarkHacker
 3. TheDarkHacker
 4. TheDarkHacker
 5. TheDarkHacker
 6. TheDarkHacker
 7. TheDarkHacker
 8. TheDarkHacker
  No more tweeter :devil:
  Мислење од: TheDarkHacker, 19 Јануари 2010 Во форумот: Дизајн и графика
 9. TheDarkHacker
 10. TheDarkHacker
  Испрати

  Мојот десктоп

  [img] My XP rocks with untitled pics :bravoska:
  Мислење од: TheDarkHacker, 19 Јануари 2010 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 11. TheDarkHacker
  00111100 00110001 00110101 (binary) :D
  Мислење од: TheDarkHacker, 19 Јануари 2010 Во форумот: Добродојдовте!
 12. TheDarkHacker
 13. TheDarkHacker
 14. TheDarkHacker
 15. TheDarkHacker
 16. TheDarkHacker
 17. TheDarkHacker
 18. TheDarkHacker
 19. TheDarkHacker
 20. TheDarkHacker