1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. vojkan
 2. vojkan
 3. vojkan
  Postoi USB Wireless adapter
  Мислење од: vojkan, 6 Февруари 2008 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 4. vojkan
 5. vojkan
 6. vojkan
 7. vojkan
  Испрати

  Otkrivanje na IP-adresi??

  Nema problem
  Мислење од: vojkan, 5 Февруари 2008 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 8. vojkan
 9. vojkan
  Испрати

  Optimalna temperatura

  Na koj rpm?
  Мислење од: vojkan, 5 Февруари 2008 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 10. vojkan
 11. vojkan
  Испрати

  Windows Vista SP1

  What's New In Windows Vista Service Pack 1?
  Мислење од: vojkan, 4 Февруари 2008 Во форумот: Microsoft Windows
 12. vojkan
  Испрати

  Windows Vista SP1

  http://it.com.mk/forum/showpost.php?p=27775&postcount=6
  Мислење од: vojkan, 4 Февруари 2008 Во форумот: Microsoft Windows
 13. vojkan
 14. vojkan
  Nulta Pozitiv - Mara
  Мислење од: vojkan, 4 Февруари 2008 Во форумот: Off-topic теми
 15. vojkan
 16. vojkan
 17. vojkan
  .sr = Surinam .yu domain info
  Мислење од: vojkan, 1 Февруари 2008 Во форумот: ИТ Вести од светот
 18. vojkan
 19. vojkan
  Испрати

  Baza povrzana so web

  Shto mislish za Webdav?
  Мислење од: vojkan, 31 Јануари 2008 Во форумот: Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S
 20. vojkan