1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Kasper89
 2. Kasper89
 3. Kasper89
 4. Kasper89
 5. Kasper89
 6. Kasper89
  Нема гајле :)
  Мислење од: Kasper89, 21 Декември 2016 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 7. Kasper89
 8. Kasper89
 9. Kasper89
 10. Kasper89
 11. Kasper89
 12. Kasper89
 13. Kasper89
 14. Kasper89
 15. Kasper89
 16. Kasper89
  Несакаш да имаш 27? :D
  Мислење од: Kasper89, 26 ноември 2016 Во форумот: Добродојдовте!
 17. Kasper89
  Секако дека може :)
  Мислење од: Kasper89, 26 ноември 2016 Во форумот: Добродојдовте!
 18. Kasper89
 19. Kasper89
  Ќе биде што се секираш,има време :D
  Мислење од: Kasper89, 25 ноември 2016 Во форумот: Добродојдовте!
 20. Kasper89