1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Deksa
 2. Deksa
 3. Deksa
 4. Deksa
  Kupuvam wifi router so 4 lan porti. Sent from my SM-G965F using Tapatalk
  Тема од: Deksa, 2 Јуни 2020 во 19:32, 2 одговори, Во форумот: Купувам
 5. Deksa
 6. Deksa
 7. Deksa
 8. Deksa
 9. Deksa
 10. Deksa
 11. Deksa
  хахах врв :)
  Мислење од: Deksa, 2 Јуни 2020 во 13:58 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN
 12. Deksa
 13. Deksa
 14. Deksa
 15. Deksa
 16. Deksa
 17. Deksa
 18. Deksa
 19. Deksa
 20. Deksa