1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. dipetar
  жали се до АЕК
  Мислење од: dipetar, 1 Јуни 2020 во 18:31 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 2. dipetar
 3. dipetar
 4. dipetar
 5. dipetar
  Каде се тие ситни членови да ги видиме?
  Мислење од: dipetar, 31 Мај 2020 во 17:43 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 6. dipetar
 7. dipetar
 8. dipetar
 9. dipetar
 10. dipetar
  Да, државава е тиња и се е можно
  Мислење од: dipetar, 27 Мај 2020 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 11. dipetar
 12. dipetar
 13. dipetar
 14. dipetar
 15. dipetar
 16. dipetar
 17. dipetar
 18. dipetar
 19. dipetar
 20. dipetar