1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Andrei
 2. Andrei
 3. Andrei
  Испрати

  Afox GT 440

  Ne e low profile.[IMG]
  Мислење од: Andrei, 23 Февруари 2016 Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори
 4. Andrei
 5. Andrei